Aktuální zprávy z MŠ Nevšová

18. 10. 2021

V době podzimních prázdnin od 27. 10. do 29. 10. 2021 bude provoz MŠ Nevšová v MC Slavičín uzavřen

—————————————————————————-

22. 09. 2021 - Rekonstrukce MŠ Nevšová

PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY SLAVIČÍN, PRACOVIŠTĚ NEVŠOVÁ PO DOBU REKONSTRUKCE

• Po dobu rekonstrukce kuchyně v MŠ Slavičín – pracoviště Nevšová bude pro děti zajištěn provoz v Rodinném a mateřském centru ve Slavičíně (č.p. 883 – naproti prodejně obuvi Prabos) a to od pondělí 4. 10. 2021.
  • V pátek 1. 10. 2021 děti přiveďte ještě do MŠ v Nevšové.
  • Prosíme, zejména na začátku provozu, aby rodiče zaparkovali na okolních parkovištích a přivedli děti okolo polikliniky pěšky. Pro mimořádné případy budou vyčleněna před prodejnou Prabos čtyři parkovací místa (označená písmenem Š). Prosíme o ohleduplnost.
  • Provozní doba v náhradním provozu MŠ bude probíhat od 6.00 do 15.30 hodin a je zajištěna pro všechny děti.
  • O děti se budou starat paní učitelky Michaela Gubischová a Radka Boráňová a paní uklízečka Helena Topičová. Posílenou asistenci v náhradních prostorách poskytne také Rodinné a mateřské centrum Slavičín.
  • Dětem s sebou přineste papučky, pyžamko, věci na převlečení, vhodné oblečení a obuv na procházky.
  • Moc prosíme rodiče, kteří mají možnost své dítě vyzvednout po obědě, od 12.00 do 12.15 hodin, aby tak učinili. Důvodem je menší prostor pro odpočinek.
  • Přesnídávky, svačinky a obědy se budou připravovat v MŠ Vlára a do Rodinného a mateřského centra se budou za dodržení všech hygienických požadavků dovážet.
  • Cena stravného zůstává stejná:

děti 3 – 6 let – přesnídávka             10 Kč
                                 oběd                          18 Kč
                                 odpolední svačina     8 Kč

děti 7 – 10 let – přesnídávka             10 Kč
                                 oběd                          22 Kč
                                 odpolední svačina     8 Kč

• Cena školného bude pro všechny děti po dobu docházky do Rodinného a mateřského centra mimořádně snížena na 150 Kč za měsíc (předškoláci neplatí).
  • Přihlašování a odhlašování dětí bude stejné jako při běžném provozu. Omlouvání dětí bude na telefonním čísle mateřské školy +420 739 314 827.
  • Rodiče mohou v odpoledních hodinách pro děti využít po domluvě i kroužky Rodinného a mateřského centra.
  • V rámci dopoledního programu bude využita blízkost Zámeckého parku s hřištěm; také bude možné do výuky zapojit návštěvu cílů ve Slavičíně.
  • Prosíme rodiče o shovívavost při řešení nečekaných problémů, zajištění provozu bude organizačně náročné.

Gabriela Florešová
ředitelka Mateřské školy Slavičín

——————————————————————-

21. 09. 2021-Focení

1. 11. 2021 v 7:30 se uskuteční Vánoční focení v Mateřském centru ve Slavičíně. Motiv je umístěn na nástěnce v MŠ.
Zájemci se prosím nahlaste učitelkám MŠ.